Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

i treti

Rëndohet bilanci i ngjarjes në Athinë, NDËRRON jetë dhe shqiptari i tretë, iku me vrap për t’i shpëtuar plumbave, por u përplas nga një...

Është rënduar bilanci nga ngjarja e rëndë e shënuar në Kato Patisia të Athinës, pasi edhe një i tretë ka humbur jetën si pasojë...

Lajmet e fundit