Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

i shumekerkuar

Pjesë e organizatës kriminale, arrestohet “tironsi” i shumëkërkuar, pritet të dënohet me 20 vite burg në Itali

Një 40 vjeçar banues në Tiranë, është arrestuar nga Policia e kryeqytetit në bashkëpunim me shërbimet e Rrugores. Ky shtetas i identifikuar vetëm me...

EMRI/“Ke dy muaj kohë të më japësh 10 mijë euro”, arrestohet në Itali fieraku i shumëkërkuar

Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e 36 vjeçarit fierak Behar Aliaj, i cili do të ekstradohet drejt vendit tonë. Ai është dënuar nga...

EMRI/ Policia arreston të shumëkërkuarin nga Korça, i dënuar për “Prodhim dhe shitje të lëndëvë narkotike”

Policia ka vënë pranga 46 vjeçarin Leon Kodra alias Leonard Kodra, banues në Korçë, i cili ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhimi...

EMRI/ Arrestohet në Korçë 54 vjeçari i shumëkërkuar, i dënuar me 25 vite burg në Greqi për vepra të rënda penale

Policia ka bërë të mundur ditën e sotme arrestimin e 54 vjeçarit Astrit Dedja, i cili konsiderohet një shtetas me rrezikshmëri të lartë, pasi...

Ishte dënuar me 8 vite burg, arrestohet shqiptari i shumëkërkuar në Itali

Një shqiptar është vënë nën prangat e policisë italiane ditën e djeshme. Mediat e shteti fqinj raportojnë se 44-vjeçari, emri i...

Kapet i shumëkërkuari shqiptar në Itali, ishte dënuar me 16 vjet burg (EMRI)

Kapet një i shumëkërkuar në Itali dhe i dënuar me 16 vjet burg. Policia ka arrestuar Eduart Daiu 57 vjeç, banues në...

Arrestohet në Tiranë shqiptari i shumëkërkuar në Itali (EMRI)

Është arrestuar në Tiranë një 36-vjeçar pasi ishte shpallur në kërkim në Itali me akuzën për shfrytëzim prostitucioni. Policia bën me...

Lajmet e fundit