Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

i riu

‘Dikur kemi ngrënë bukë e kripë, por s’kemi ikur’, postimi i shqiptarit që niset për emigrim bëhet viral në rrjet

Postimi i një të riu kosovar është kthyer tashmë në viral në mediet sociale. Valon Aliu ka vendosur të emigrojë dhe për këtë arsye...

Aksidenti në Krujë, VDES në spital njëri nga të rinjtë

Ndërron jetë njëri nga të rinjtë që u akisdentuan mëngjesin e sotëm në aksin Fushë krujë-Krujë.   Mësohet se Altin Vogli...

Makina përplaset me shtyllën, vdes 19-vjeçari shqiptar në Itali

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në Treviso të Italisë.   Mediet bëjnë të ditur se...

I riu shqiptar zbulon gabimin e madh të Skype, pret të shpërblehet nga Microsoft (VIDEO)

Florian Kunushefci është 19 vjeçari nga Kosova që ka arritur të gjejë një dobësi në Skype. Për këtë arsye ai ka kontaktuar Microsoftin për...

‘Më ndihmoni’, jeta e Ardianit është në rrezik, i riu kërkon ndihmë për tu operuar  (VIDEO)

+38344407425 Për pagesa në Western Union dërgoni tek Arbenita Shaqiri  

E rrahu dhe i mori makinën, kapet ‘mat’ i riu me një femër në Elbasan

Dy djem janë konfliktuar mbrëmjen e djeshme në lagjen “Haxhias” në Elbasan. Shtetasi me iniciale B.M. ka goditur me sende të...

Kërkohej prej kohësh, arrestohet i riu në Korçë

Policia ka arrestuar ditën e sotme në flagrancë një person në Korçë, pasi rezultonte i dënuar nga autoritetet. Bëhet fjalë për...

Ishte shpallur në kërkim, i riu kapet në një banesë të braktisur (EMRI)

Policia e Vlorës ka arerstuar një shtetas të shpallur në kërkim. Në pranga është vënë Vasil Balliu, 25 vjeç, banues në...

Armë pa leje dhe fishekë në banesë, pranga të riut në Librazhd

Policia e Librazhdit ka arrestuar një shtetas për armëmbajtje pa leje. Në pranga është vën shtetasi B.B., 28 vjeç, banues në...

Plagosi me thikë 28-vjeçarin, arrestohet i riu

Policia e Matit ka arrestuar një shtetas pasi plagosi me thikë një person. Në pranga u vu shtetasi E.K, 27 vjeç,...

Lajmet e fundit