Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

i riu

Me lule dhe serenatë shqiptari i bën propozimin surprizë të dashurës në aeroport

Një djalë nga Kosova e ka surprizuar të dashurën e tij e cila jetonte në Britaninë e Madhe, duke i propozuar në aeroport. ...

Drogë drejt Malit të Zi, arrestohet 21-vjeçari (VIDEO)

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 21- vjeçar të shpallur në kërkim për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve”. Blutë bëjnë me...

I zhdukur prej 4 ditësh, gjendet i pajetë trupi i 17-vjeçarit (EMRI-DETAJE)

Gjendet i pajetë trupi i 17-vjeçarit Matias Rizallari. I riu rezultonte i zhukur prej 4 ditësh. Trupi i tij është gjetur...

Kultivonte kanabis në banesë, arrestohet 26-vjeçari

Policia ka arrestuar një 26-vjeçar në Pukë. Sipas bluve arrestimi i G. M. 26 vjeç, u bë pasi në afërsi të...

Rrahu rëndë një djalë, arrestohet pas dy vitesh e gjysmë i riu në Tiranë (VIDEO)

Është arrestuar në Tiranë një shtetas i shpallur në kërkim nga Komisariati i Policisë së Vlorës. Bëhet fjalë për 50 vjeçarin...

I shpërthen granata në dorë, plagoset 16-vjeçari në Pogradec

Është plagosur pak momente më parë një 16-vjeçar në Pogradec. Mësohet se të riut me iniciale E.Ç i ka plasur një...

DENONCIMI/ 18 vjeçari humb jetën në vendin e punës, Berisha: Fshihet vdekja e te riut Sebastian (EMRI-FOTO)

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në Hec-in e Tamarës. Sipas denoncimit të qytetarit...

Shkon të përkthejë për shokun, arrestohet në komisariat 19-vjeçari shqiptar në Gjermani (Çfarë u zbulua)

Një 19-vjeçar shqiptar është arrestuar në stacionin e policisë, pasi kishte kishte shkuar aty për të përkthyer shokun e tij. ...

Lajmet e fundit