Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

i riu

Merr overdozë droge, në gjendje të rëndë i riu nga Shkodra

Një 20-vjeçar nga Shkodra ndodhet në gjendje kritike për jetën pasi ka marrë overdozë droge. Policia ka bërë me dije se...

14 vjeçari arrestohet në Arabinë Saudite për kërcimin e makarenës në trafik (VIDEO)

Një djalë adoleshent u arrestua për 'sjellje të pahijshme publike' pasi kërceu Macarenë në semafor. Policia në Arabinë Saudite të martën...

Përlotet në gjykatë i arrestuari për drogë në Kavajë: Në gusht martohem, mos ma shkatërroni jetën!

Të pesë personat e arrestuar për drogën që u kap në fshatin Synej të Kavajës u lanë në burg nga gjykata, si përgjegjës për...

I riu emocionohet në çadër dhe harron fjalimin, por ajo që bën është edhe më qesharake (Video)

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka qenë sot së bashku me të rinjtë në Çadrën e Lirisë për të kërkuar zgjedhje të lira dhe...

Çfarë fshihet pas fotos rrëqethëse publikuar paraditen e sotme

 I riu nga Korça duke çatuar në rrjetet sociale gjatë pasdites 

Gjendet i vdekur i riu në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen e mistershme

Një 24-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në rrugën "Don Bosko" ditën e sotme në Tiranë. Shtetasi Endri...

Aksidentohet për vdekje 16 vjeçari në Tiranë, po kthehej nga puna

Një 16 vjeçar ka humbur jetën pasi është aksidentuar nga një automjet në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, kur...

Lajmet e fundit