Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

i riu

Çmenduritë në Shqipëri nuk kanë fund, i riu “nget” makinën me këmbë (Video)

Me këmbë në timon dhe duke sfiduar çdo mjet sigurie një i ri ka rrezikuar veten dhe të tjerët në rrugët e vendit tonë. Faqja...

Vdekja e 27 vjeçarit me Covid te Infektivi, mjeku bën dedikim prekës: Do të kujtoj gjithmonë me të qeshurën tënde! Coronavirusi realitet i zi

Ditën e sotme ka ndërruar jetë te Infektivi një 27 vjeçar i prekur nga COVID që sipas Shërbimit Infektiv, ishte asimptomatik. ...

Akuzohet për dy sulme me bombë, prangoset i riu shqiptar në Itali, si i realizoi shpërthimet ‘mafioze’ i vetëm me biçikletë (EMRI)

Një 32 vjeçar shqiptar në Itali i cili akuzohet për 2 sulme me bombë ka rënë në prangat e policisë. Bëhet...

Me lule dhe serenatë shqiptari i bën propozimin surprizë të dashurës në aeroport

Një djalë nga Kosova e ka surprizuar të dashurën e tij e cila jetonte në Britaninë e Madhe, duke i propozuar në aeroport. ...

Drogë drejt Malit të Zi, arrestohet 21-vjeçari (VIDEO)

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 21- vjeçar të shpallur në kërkim për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve”. Blutë bëjnë me...

I zhdukur prej 4 ditësh, gjendet i pajetë trupi i 17-vjeçarit (EMRI-DETAJE)

Gjendet i pajetë trupi i 17-vjeçarit Matias Rizallari. I riu rezultonte i zhukur prej 4 ditësh. Trupi i tij është gjetur...

Kultivonte kanabis në banesë, arrestohet 26-vjeçari

Policia ka arrestuar një 26-vjeçar në Pukë. Sipas bluve arrestimi i G. M. 26 vjeç, u bë pasi në afërsi të...

Denoncimi: I riu nga Durrësi nxjerr armën në oborrin e gjimnazit, qëllon në ajër mes dhjetëra nxënësve (VIDEO)

Një rast i paprecendentë është regjistruar në oborrin e shkollës së gjimnazit Naim Frashëri në Durrës. Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar...

I riu shqiptar kthehet në personazh në SHBA, bën gjestin e madh për gruan që e ofendoi

Armando Markaj, nga Shqipëria i cili jeton në SHBA, është shndërruar në personazhin e mediave amerikane për një gjest që ai ka bërë së...

Rrahu rëndë një djalë, arrestohet pas dy vitesh e gjysmë i riu në Tiranë (VIDEO)

Është arrestuar në Tiranë një shtetas i shpallur në kërkim nga Komisariati i Policisë së Vlorës. Bëhet fjalë për 50 vjeçarin...

Lajmet e fundit