Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

i riu shqiptar

Arrestohet i riu shqiptar në Greqi, tentoi të përdhunonte polaken që njohu në Facebook

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ampleokopi të Greqisë, ku një 30-vjeçar shqiptar ka tentuar të përdhunojë një vajzë 23-vjeçare nga Polonia. Ai është...

“Ndjenim erë të fortë”, zbulohet ferma e kanabisit në Britani, në pranga i riu shqiptar (EMRI)

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia britanike pasi është kapur në një fermë kanabisi. Bekim Zyberaj, i cili hyri ilegalisht në Britaninë e Madhe...

U fut në parakalim me “Audi A5”, ky është shqiptari që humbi jetën në Itali (Emri)

Një aksident tragjik ndodhi ditën e djeshme në Itali ku si pasojë humbi jetën një 32-vjeçar shqiptar. 32-vjeçari me inicialet T.M i cili jetonte vetëm...

I dhunoi nënën, i riu rumun bën për spital 32-vjeçarin shqiptar (VIDEO)

Një shqiptar është konfliktuar me një rumun në Itali. Ngjarja ka ndodhur në një një klub nate në Torino, e pasoi edhe në ambientet...

Në Gjermani janë të shokuar: Një Benz dhe një Porsche ndaluan me semafor të kuq, pati përplasje të dhunshme, ka vdekur një shqiptar (FOTO-VIDEO)

Një 30 vjeçar, shqiptar i Kosovës ka mbetur i vdekur në Gjermani, si pasojë e një përplasje të dhunshme që ka degjeneruar deri në...

TRAGJIKE: Bie nga çatia, humb jetën në Itali punëtori shqiptar

Një i ri shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në Itali. 27-vjeçari ra nga çatia në lartësi 10 metra gjatë...

Gëlltiti 4 doza kokainë për t’i shpëtuar policisë, arrestohet i riu shqiptar në Itali (Detaje)  

Mediat lokale italiane të zonës së Garlascos, bëjnë me dije se karabinierët kanë arrestuar një të ri shqiptar që posedonte 4 doza kokainë. ...

Shqiptari arratiset në mënyrë spektakolare nga burgu serb

Një 29 vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu i Prokupljes në Serbi. Raportohet se i riu shqiptar me inicialet M.P 29...

E RËNDË, rrihet për vdekje i riu shqiptar në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peristeri të Athinës ku një shtetas shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një përleshje. ...

Grabiti dhe terrorizoi me armë e thikë italianin, arrestohet i riu shqiptar (EMRI-FOTO)

Një shtetas shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane. Bëhet fjalë për Grabova Theodhori, 25 vjeçar, i cili ka...

Lajmet e fundit