Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

i riu nga tirana

U arrestua me emigrantë në makinë, i riu nga Tirana tenton të vetëvaret në paraburgimin e Korçës (EMRI)

Një 27 vjeçar i arrestuar nga Policia e Korçës dje, për tentativë të kalimit të paligjshëm të emigrantëve, ka tentuar t'i japë fund jetës...

Kaloi semaforin “me të kuq”, VIDEO: I riu nga Tirana drejtonte i droguar Audin luksoz, merr ndëshkim shembullor

Një 31 vjeçar nga Tirana është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e kryeqytetit, pasi është kapur duke drejtuar makinën nën efektin e...

29 vjeçari nga Tirana kapet me drogë në Gjirokastër, Policisë i prezantohet si efektiv i Forcave Komando (EMRI)

Enea Kasa, 29 vjeç, është arrestuar nga Policia e Gjirokastrës pasi është kapur me drogë, shkruan newsbomb.al. Ky shtetas është ndaluar nga patrulla në...

FNSH-ja zbarkon në Buz, prangos 28 vjeçarin nga Tirana me 8 precedentë penalë, “strehohej” në një shtëpi në fshat (VIDEO)

Një 28 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt në fshatin Buz të Memaliajt. Ai ka disa precedentë penalë dhe...

Arrestohet në Durrës i riu nga Tirana, mori Mercedesin me qira dhe nuk e ktheu më

Një 29 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga Policia në Durrës pasi rezultonte në kërkim. Ndaj tij ishte bërë denoncim për mashtrim, pasi i...

U mbyt në Gjirin e Lalzit, VIDEO: Momenti kur polumbarët gjejnë trupin e 22 vjeçarit nga Tirana, i ndihmoi peshkatari hero i zonës

Trupi i pajetë i 22 vjeçarit nga Tirana, Arjan Sallahu, që u mbyt dy ditë më parë në Gjirin e Lalzit është gjetur nga...

U fut në det për t’u larë dhe u mbyt, polumbarët në Gjirin e Lalzit kërkojnë trupin e 23 vjeçarit nga Tirana

Një 23 vjeçar nga Tirana dyshohet se është mbytur duke u larë në Gjirin e Lalzit, pasditen e sotme. Sipas Policisë, i riu me...

I kaloi sipër qenit me makinë, Policia e Durrësit identifikon të riun nga Tirana me fuoristradë: E bëri qëllimisht dhe u largua

I riu që shtypi qëllimisht me fuoristradë një qen në Durrës, teksa nxirrte makinën e tij nga parkimi, është identifikuar dhe shpallur në kërkim...

Lajmet e fundit