Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

i riu me makine

Akrobaci mbi makinën për rrjete sociale, e pëson keq i riu nga Tepelena: Policia e gjen dhe vendos gjobë 600 mijë lek, bllokohet mjetin...

Një i ri nga Tepelena e ka pësuar keq nga Policia pasi publikoi në rrjetet sociale video duke bërë akrobaci me makinë. Ai la...

Lajmet e fundit