Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

i plagosur

E rëndë në Tiranë, 24-vjeçari qëllon me thikë vëllain e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 24-vjeçar ka goditur me thikë vëllain e tij. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi...

Te fushat e “Ali Demit”, 19 vjeçari gjendet i plagosur me thikë pas njoftimit të Sallës Operative

Një 19 vjeçar është gjetur i plagosur me thikë në afërsi të fushës "Ali Demi" mbrëmjen e kësaj të marte. Rrethanat e ngjarjes janë...

Shpërthen bombola e gazit në një pallat në Korçë

Një bombol gazi ka shpërthuer në një pallat në Korçë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.17 dhe si pasojë...

Të shtëna me armë zjarri në Fier, raportohet për të plagosur (EMRAT)

Një persona raportohet se ka mbetur i plagosur mesditën e kësaj të premteje në Fier, si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Bëhet...

U gjet i plagosur në mes të rrugës, transportohet drejt Tiranës Admir Bejo, plumbin e ka ende në trup

46 vjeçari Admir Bejo, i cili u gjet i plagosur në rrugë në Kuçovë po transportohet drejt Tiranës. Burime për mediat bëjnë me dije se...

Një person i plagosur me armë zjarri shkon me urgjencë te Trauma, ja dyshimet e Policisë së Tiranës

Një person i plagosur me armë zjarri ka mbërritur pasditen e sotme në Spitalin e Traumës. Policia e kryeqytetit bën me dije se është...

Të shtënat me armë në Shkodër, FOTO: 28 vjeçari shkon i plagosur në spital (EMRI)

Edis Reçaj, 28 vjeç, ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës, si pasojë e të shtënave me armë zjarri që...

Të shtëna me armë pranë “club-it të natës” në Sauk, 39 vjeçari shkon i plagosur te Trauma, Policia shoqëron 12 persona (EMRI)

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë. 39 vjeçari Shpëtim Metoli ka...

ATENTATI në Vlorë/ I plagosuri është pronar i një lokali në “Lungomare”, autorët i zunë pritë kur po parkonte makinën, gjendet një mjet i...

Romeo Meçaj, 30 vjeç, është i riu që u plagos me armë zjarri disa minuta më parë në zonën e “Skelës” në qytetin e...

I prenë rrugën dhe e qëlluan me kallash, zbardhet emri i shënjestrës së Thethit; shkoi vetë në spital

Detaje të reja bëhen me dije nga ngjarja e sotme që ndodhi në qarkun e Shkodrës, në Theth. Disa persona ende të paidentifikuar i...

Lajmet e fundit