Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

i ndodh e papritura

E rraskapitur dhe e ulur në tokë, Mimoza Shkodra niset për Tiranë, por i ndodh e papritura në aeroport (FOTO)

Mimoza Shkodra e ka ndarë jetën e saj midis Zvicrës dhe Shqipërisë. Ndonëse ka lindur në Zvicër dhe jeton atje, këngëtarja...

Olsi Bylyku filmohet duke hequr pantallonat në mes të rrugës, por i ndodh e papritura (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme gazmore. ...

Feston sot ditëlindjen, Roza Latit i ndodh e papritura, ja çfarë i ka prishur ditën moderatores

Dita e sotme është vërtet e veçantë për moderatoren Roza Lati, e cila feston ditëlindjen. Në 27-vjetorin e saj të lindjes,...

Futi kokën te porta për të përgjuar fqinjët, 54-vjeçares i ndodh e papritura (FOTO)

Shumë prej nesh kanë në lagjet e tyre një person i cili është shumë kureshtar dhe ‘fut hundët’ ngado. E tillë...

Lajmet e fundit