Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

i humbur

LAJM I MIRË/ 3 vjeçari i humbur te “Shkëmbi i Kavajës” bashkohet me prindërit, u gjet nga 2 qyetatarë në zonën e plazhit në...

Një lajm i mirë vjen në mbrëmje, pasi mësohet se 3 vjeçari nga Maqedonia e Veriut që u shpall i humbur disa orë më...

Zhduket pa lënë gjurmë 25-vjeçari në Tiranë, Policia ngre ALARMIN: E kanë marrë peng!

Një 25-vjeçar është denoncuar i zhdukur prej tri ditësh në Tiranë. I riu Ilir Naim Daka me origjinë nga Dibra ka humbur kontaktet me...

Prej 4 ditësh rezulton i humbur, gjenden në Mavrovë të Vlorës rrobat dhe makina e Ermal Ngucajt

Prej 4 ditësh 40 vjeçari Ermal Ngucaj nga Vlora ka humbur çdo kontakt me familjen e tij, Policia është vënë në...

VIDEO/ ‘E dëgjuam duke thirrur MAM’, ky është momenti kur u gjet vogëlushi 2 vjeçar në Kosovë

Vogëlushi 2 vjeçar Tian nga Malisheva natën e djeshme e kaloi i vetëm në mes të pyllit me prindërit dhe grupet e kërkimit që...

Denoncimi: 59-vjeçari i zhdukur prej 4 ditësh, janë gjetur një pjesë e rrobave por…

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncon zhdukjen e një 59-vjeçari në Pukë. Përmes një statusi në rrjetet sociale Berisha akuzon policinë për mosveprim....

Shkon në ditëlindjen e shokut në Tiranë, 21-vjeçari nga Durrësi i humbur prej tre ditësh

Një 21-vjeçar nga Durrësi ka humbur prej tre ditësh kontaktet me familjen e tij, ndërsa blutë e qytetit bregdetar kanë nisur kërkimet. ...

Kërkohet ky djalë, është zhdukur nga Vlora. Si mund të ndihmoni

Një familje është në ankth për birin e saj të humbur. I riu në foto quhet Daniel Nelaj, është 25 vjeç...

Lajmet e fundit