Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

i dyshuar

Bajram Çekorja vrasësi i dyshuar i 19-vjeçarit në Shkodër, dy javë më parë i vranë babain

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim shtetasin Bajram Çekorja si autori kryesor i dyshuar për vrasjen e 19 vjeçarit, Erjon Xhenje mbrëmjen e...

Zhdukja e studentes amerikane, arrestohet pas 25 vitesh i dyshuari kryesor

Paul Flores, i dyshuari kryesor për zhdukjen e studentes amerikane Kristin Smart është arrestuar këtë të martë në Kaliforni.  Ai u mor në paraburgim nga...

Gjykata Speciale, kryeparlamentari Veseli udhëton në Hagë, ‘intervistohet si i dyshimtë’

Kryeparlamentari Kadri Veseli pritet të udhëtojë sot në Hagë, ku do të intervistohet nga prokurorët e Zyrës së Prokurorit Special. Sipas...

Bëri sherr para se të vdiste, ndalohet i dyshuari për vdekjen e 56-vjeçarit në Korçë (EMRI)

Pas dyshimeve të policisë së Korçës se 56-vjeçari Novruz Shyti mund të jetë vrarë, policia ka ndaluar të dyshuarin, Emiljano Nafizi. Bëhet...

Vrasja në Kamëz, arrestohet njëri nga autorët e dyshuar (DETAJE)

Arrestohet një person i dyshuar për ngjarjen në Kamëz, ku dy persona të armatosur u futën në një mini-market për të grabitur dhe lanë...

Lajmet e fundit