Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

i drejtohet popullit

Ilir Meta më i qetë se ndonjëherë: Këto zgjedhje duhet të jenë moment bashkimi, 48 orë na ndajnë nga referendumi historik

Presidenti Ilir Meta i drejtohet populllit për të votuar me qytetari dhe kulturë në 25 prill, duke theksuar kërkesën për të shmangur çdo incident...

Lajmet e fundit