Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

i djeg

Pas një konflikti merr bombolën e gazit dhe shkon i djeg shtëpinë kushëririt, arrestohet 58-vjeçari në Shkodër (Emri)

Një 58-vjeçar është arrestuar nga policia Shkodër pasi tentoi të digjite banesën e kushëririt. Uniformat blu bëjnë më dije se Klement Pjetri, 58 vjeç, banues...

Lajmet e fundit