Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

i denuari

Piu “një grusht” me ilaçe, dështon plani i të burgosurit në Drenovë,  ja çfarë u vodhi mjekëve në spital

Një i burgosur në burgun e Drenovës raportohet se ka pirë një sasi ilaçes dhe më pas është dërguar në spitalin Rajonal të Korçës...

Probleme me shëndetin, Emiljano Shullazi niset drejt QSUT-së

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve në bashkëpunim me Policinë e Shtetit ditën e sotme pritet që të bëjnë lëvizjen e të dënuarit Emiljano Shullazi. Burime...

Vdes në spitalin e Tiranës i dënuari

Ndërron jetë në spitalin e Tiranës një i dënuar. Bëhet fjalë për një shtetas me inicialet B.K, 51 vjeç nga Berati...

I dënuari u rrah në burgun e Fushë-Krujës, nis hetimi për policët

Nis hetimi për ngjarjen e djeshme në burgun e Fushë-Krujës, ku një i dënuar, i identifikuar si Adriatik Lala dyshohet se u dhunua nga...

RRIHET një i dënuar në burgun e Fushë-Krujës, dyshimet e para (EMRI)

Dhunohet një i dënuar në burgun e Fushë-Krujës. Dyshohet se i dënuari i identifikuar si Adriatik Lala është dhunuar nga policia. ...

I dënuari me ‘Arrest shtëpie’ arratiset nga banesa, si u kap në flagrancë tiransi (EMRI-DETAJE)

Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar, pasi ëshët larguar nga banesa, ndërsa ishte dënuar me “Arrest shtëpie”. I arrestuari është Gjergji...


Lajmet e fundit