Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

i dehur

E rëndë në Tiranë, 30 vjeçari në gjendje të dehur hidhet nga kati i dytë, dërgohet me urgjencë në spital

Një 30 vjeçar në gjendje të dehur është hedhur nga kati i dytë i banesës ku jeton në rrugën “Adriatik” në Kamzë. Bëhet me dije...

FOTO/ Shkaktoi aksidentin me dy viktima në Tiranë, Emirjan Doko drejtonte mjetin i dehur, u fut me semafor të kuq, në makinë iu gjet...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksidentin e rëndë u shënua orët e para të mëngjesit të sotëm në Kryqëzimin e “21...

EMRI/ Burri i dehur i vë flakën shtëpisë në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital për shkak të djegieve në trup

Një banesë në zonën e “Pusit të Mezinit” është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Mësohet se zjarrin e ka vendosur i zoti i...

Arrestohet analisti Roland Lami, në gjendje të dehur përplasi makinën me derën e një biznesi

Analisti Roland Lami është arrestuar nga policia, pasi ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me derën e një biznesi. Arrestimi i tij është...

I dehur në makinë dhe qëllonte me armë në ajër duke tmerruar qytetarët, arrestohet 31-vjeçari në Shijak (EMRI)

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe qëllonte me armë zjarri në ajër. Bëhet me dije...

I ofroi efektivit të “Rrugores” 15 mijë lekë për të shmangur gjobën, arrestohet 38 vjeçari, telefonata e qytetarit prangos shoferin e dehur në Shkodër

Një 38 vjeçar nga Shkodra është arrestuar nga policia pasi tentoi të korruptonte efektivët e Policisë Rrugore. Ai kishte riveshur me xhama të zinj...

I dehur në timon? Sensorët nuk do të lejojnë nisjen e makinës

Një shpikje e rëndësishme në parametrat e sigurisë për makinat synon të shpëtojë pothuajse 10 mijë jetët që humben që çdo vit në Shtetet...

Në gjendje të dehur, shoferi përplas kalimtarin në Durrës dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një makinë ka përplasur një këmbësor. Bëhet me dije se shtetasi P.P., 42...

Drejtoi mjetin në gjendje të dehur dhe shkaktoi aksident, Gjykata merr vendimin për këngëtarin Aleksandër Gjoka

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën “arrest shtëpie” për këngëtarin Aleksadër Gjoka, i cili u arrestua dy ditë më parë duke drejtuar makinën në...

Arrestohet në Tiranë këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka, shkaktoi aksident, pas testit doli se ishte i dehur, policët e ruajnë në spital

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi mbrëmjen e djeshme ka shkaktuar një aksident. Kur Blutë e Tiranës kanë...

Lajmet e fundit