Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

i dehur ne timon

“Tapë” në timon, shoferi mbush kamioçinën me shalqinj dhe vërtitet në rrugë, del jashtë korsisë dhe rrezikon jetën (VIDEO)

Një shofer i papërgjegjshëm ka rrezikuar jetën e tij dhe të tjerëve në autostradën Levan-Fier. Siç shihet edhe në videon e publikuar në rrjete...

I dehur në timon, 39-vjeçari në Fushë-Krujë kërkon t’i shpëtojë policisë

Policia Rrugore ka arrestuar një 39-vjeçar, pasi po drejtonte automjetin në gjendje të dehur. Mësohet se ai më tej ai nuk...

Tapë në timon, arrestohet beratsi (EMRI)

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 37-vjeçar nga Berati. Altin Xoxe u ndalua nga polica, pasi në aksin rrugor  Elbasan- Cërrik,...

I dehur në timon, “Jeep-i” merr përpara 3 makina te rrethrrotullimi i Çoles në Vlorë (EMRI)

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur e për pasojë përplaset me disa mjete të parkuara, arrestohet në flagrancë nga Policia Rrugore Specialistët...

Lajmet e fundit