Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

i dashuri

“S’do lidhesha kurrë me vlonjat”, vajza e ish-deputetes së PD-së “kapet mat” nga ndjekësit, pranon se…

Ada Deda, modelja dhe njëkohësisht vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, është munduar që jetën e saj sentimentale ta mbajë private. Por gjatë një...

E rrahu barbarisht dhe i fiku cigaren në gjoks, rrëfimi tronditës i vajzës së re në Tiranë, ish i dashuri e ftoi për kafe...

Duroi disa herë dhunën fizike me shpresën se ish i dashuri do ta harronte dhe se do pajtohej me vendimin e saj për t’u...

Gjendet në Dibër 15 vjeçarja nga Vlora, ishte larguar me të dashurin pasi familja nuk lejon lidhjen e tyre

Është gjetur në Dibër 15 vjeçarja Fiona S. nga Vlora, e cila rezultonte e zhdukur prej datës 31 gusht. Ajo është gjetrur në familjen e...

Të gjithë në panik nga zjarri në Turqi, dikush filmon dhe zbulon të dashurin e Kejvina Kthjellës

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kejvina Kthjella po shijon pushimet me partnerin e saj në Bodrum të Turqisë. Mirëpo asaj i janë prishur...

Kishin shkuar me pushime, i dashuri vret 26-vjeçaren në Greqi, pranon krimin: E shtyva dhe ra nga shkëmbi…

Është zbardhur ngjarja e rëndë që ndodhi në Greqi, ku një 30-vjeçar vrau të dashurën e tij, që kishin shkuar me pushime në Folerangos. 26-vjeçarja...

Modelja e njohur shkëmben puthje pasionante me të dashurin në plazh (FOTO)

Modelja e njohur, Bella Hadid dhe i dashuri i saj Marc Kalman kanë nisur pushimet e tyre, të cilat po i shijojnë në Farnacë. Duket...

Pasi i rrëfeu botës të vërtetën, Britney “rrëmben” të dashurin dhe “arratiset” për pushime

Ditët e fundit këngëtarja me famë botërore, Britney Spears nuk ka qenë në një gjendje të mirë emocionale pas gjyqit me të atin lidhur...

Bebe Rexha publikon foto me partnerin, e thotë me “plot gojë” sa e dashuruar është

Këngëtarja dibrane, Bebe Rexha është një nga figurat më të dashura nga shqiptarët, por jo vetëm, pasi ajo tashmë është një ndër artistet me...

U abuzua seksualisht për 4 muaj, detaje të reja nga ngjarja në Mirditë, i dashuri e kërcënoi 15-vjeçaren dhe e detyroi të kryente marrëdhënie...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në Mirditë, ku një 15-vjeçare është përdhunuar nga 5 persona. Bëhet...

E futi në Benz dhe iku, rrëmbehet vajza e mitur shqiptare

Një vajzë e mitur është rrëmbyer ditën e sotme nga i ish i dashuri i saj në Kosovë. Policia njofton se vajza është rrëmbyer nga...

Lajmet e fundit