Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

i dashuri i elvana gjates

Deklarata e fortë e gazetarit: Rilindjen Urbane e ka bërë i dashuri i Elvana Gjatës, milionat që janë hedhur…

Gazetari Poli Hoxha shprehet se grupet mafioze, biznesmenët dhe politikanët janë të ndërthurrur në Shqipëri, veçanërisht në ngjarjen e fundit, atë të përplasjes me...

Lajmet e fundit