Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

i biri

Analisti i njohur bëhet “gazi i botës”, i biri “e poshtëron” live në emision (VIDEO)

Analisti gjerman është bërë pjesë e një episodi aspak të këndshëm. I ftuar në një emision televiziv përmes një lidhje “skype”, analistit i ndodhi...

Mes lotësh i biri i jep lamtumirën e fundit Sherif Merdanit: S’do kisha zgjedhur kurrë baba tjetër! Më ka mësuar të..

Këngëtari shumë i dashur për shqiptarët, Sherif Merdani mbrëmjen e djeshme u nda nga jeta duke lënë pas një dhimbje të madhe te familjarët,...

“E bëri të birin sanduiç mes tij dhe timonit”, Blendi Gonxhe tregon ngjarjen e paprecedentë në Tiranë

Kreu i DPSHTRR, Blendi Gonxhe, ka postuar në rrjetet e tij sociale një skenë që ka hasur në segmentin Sauk-TEG, ku një prind me...

Vdekja e të moshuarës në Korçë, ZBARDHET NGJARJA: 84-vjeçarja u godit me sende të forta nga i biri

Policia e Korçës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur dje ku 84-vjeçarja Nazime Demollari gjeti vdekjen në banesën e saj. Sipas...

‘S’e godita për ta vrarë’, lirohet 20-vjeçari shqiptar në Selanik, tregon sherrin me të atin

Është lënë i lirë 20-vjeçari shqiptar i arrestuar në Selanik si i dyshuar për vrasjen e babait të tij. Ngjarja ndodhi...

“Një gegë i hijshëm, me diellin në zemër”, Flutura Açka publikon FOTON e birit të ndjerë: Pak ditë para lamtumirës sonë

Shkrimtarja Flutura Açka prej disa muajsh është në zinë e madhe të humbjes së të birit. Ajo shpesh shkruan për birin...

Përqafuar me të birin, Meta bën apel: Është përgjegjësia jonë…

Kujdesi ndaj mjedisit është përgjegjësia jonë ndaj gjeneratave të ardhshme”, shprehet Meta në postimin e tij.  

Rrihte nënën, arrestohet 42-vjeçari (EMRI)

Një 42-vjeçar nga Divjaka është arrestuar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë të vazhdueshme ndaj nënës së tij. Për këtë arsye policia e Divjakës...

Lajmet e fundit