Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

i akuzuar

Kur Interpol të fut në “rreth të kuq”, ja kush është shqiptari i cili kërkohet në 194 shtete të botës

Muharrem Llani është një nga 69 shqiptarët, i cili kërkohet në 194 shtete të botës. Llani kërkohet nga Shqipëria dhe Italia, por sipas procedurave, në...

30 vjeçari dibran bën 2 muaj burg i akuzuar për përdhunim, denoncuesja rezulton e virgjër

Një 30-vjeçar nga Dibra i akuzua për përdhunimin e një të reja dhe qëndroi mbi 2 muaj bug. Vajza e kishte 30-vjeçarin në polici, por...

Vrasja e Hermes Beqirit, avokati i të akuzuarit: Pranoi krimin për shkak të presionit

Zhvillohet seanca e 26 për vrasjen e Hermes Beqirit të ndodhur më 4 nëntor 2017. Prokuroria e Shkodrës kërkoi 12 vite burg...

Lajmet e fundit

Shuhet Arben Shaka

Dita

Standard

Gazeta Shqiptare

Fjala