Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

hysni mulaj

Vettingu e konfirmoi në detyrë, Komisioneri Publik ankimon vendimin dhe kërkon shkarkimin e prokurorit Hysni Mulaj

Komisioneri Publik njoftoi të premten se kishte ushtruar ankim ndaj vendimit të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për të konfirmuar në detyrë prokurorin Hysni...

Vettingu konfirmon në detyrë prokurorin e Tiranës, Hysni Mulaj

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shpalli të mërkurën vendimin për konfirmimin në detyrë të prokurorit të Tiranës, Hysni Mulaj. Rivlerësimi kalimtar i prokurorit Mulaj...

Prokurori i Tiranës përballet me KPK-në, ja si ka ndryshuar pasuria e tij familjare nga viti 2003 në 2016

Prokurori Hysni Mulaj i Prokurorisë së Tiranës do të përballet të premten më 25 mars me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij...

Prokurori i Tiranës Hysni Mulaj sot në vetting, si ka ndryshuar pasuria në vite

Prokurori Hysni Mulaj i Prokurorisë së Tiranës do të përballet të premten më 25 mars me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij...


Lajmet e fundit