Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
100 %
1kmh
75 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
22 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

Hysenbelliu Group

“Të lirohen ambientet”, Ministria e Financave i përgjigjet “Hysenbelliu Group”: Gazeta Panorama s’ka paguar detyrimet

Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka reaguar sot lidhur me lajmin se Gazetës Panorama i është kërkuar të lirojë ambientet e marra me qira...

Lajmet e fundit