Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

hyrje me dhune

VIDEO/ Makinat luksoze futen “me dhunë” në Qendrën Artistike “DEA”, prona iu shit personave të tjerë pa dijeninë e çiftit Dizdari

Prej kohësh çifti i artistëve Limos dhe Adriana Dizdari kanë denoncuar kërcënimet ndaj tyre përsa i përket Qendrës Artistike “DEA”, të cilën e ngritën...

Lajmet e fundit