Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

hyrja drejt greqise

“Nga sot deri në 31 maj”, Ministria e Jashtme sqaron cila kategori mund të hyjë në Greqi dhe kushtet që duhet të plotësojë: Vetëm...

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se duke filluar nga sot deri në datën 31.05.2021, nga ora 08:00-16:00, do të lejohet hyrja...

Lajmet e fundit