Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

hygeia

Spitali Hygeia vjen më pranë pacientëve / Ofron shërbimin me mjekët specialistë edhe gjatë orareve të pasdites 16:00-21:00

Spitali Hygeia ka qenë dhe vazhdon të jetë e vetmja strukturë spitalore private gjithëpërfshirëse në vend që ofron shërbim spitalor 3600 për të gjithë...

Ja çfarë duhet të dini mbi procesin e ngrirjes së vezëve

Çfarë duhet të dini mbi procesin e ngrirjes së vezëve;   Çfarë është? Ngrirja e vezëve është një proces...

Me dhimbje në gju dhe vështirësi në lëvizje, ja si mjekët realizuan me sukses operacionin dhe  mundësuan që 68 vjeçarja të ecë sërish

Ekipi i mjekëve ortopedë ne spitalin Hygeia realizon me sukses ndërhyrjen e artroplastisë së gjurit Pacientja e moshës 68 vjecare paraqitet...

S’keni vendosur ende për dhuratat e festave të fundvitit? E ku ka më mirë se një shëndet të mirë

Spitali Hygeia, për të qenë më pranë pacientëve, për t'ju siguruar një akses sa më të lehtë dhe shërbim të përsonalizuar ofron paketa shëndetsore...

NJERËZIT PUBLIKË bëhen bashkë për kauzën e madhe të “Tetorit Rozë”, emocionet e dhuruara nga Spitali Hygeia

I shohim gjithmonë në ekran, shpesh i duam, herë të tjera i kritikojmë, ka shumë që flasin e përflasin, por në fund, të gjithë...

Klinika e Fertilitetit Hygeia “ёndrra juaj, misioni ynё”

Klinika e Fertilitetit Hygeia Tiranë që nga dita që hapi dyert për herë të parë, në Korrik të vitit 2012 dhe deri më sot...

“Kirurgjia plastike dhe shërbimet dentare më të kërkuara, potencial fëmijët e emigrantëve”

Flet Oriela Kosho, Head of PR & Marketing IH LAB & HTA, “Hygeia” Si kanë qenë kërkesat ndër vite të të...

E dini se rreth 60% e meshkujve dhe 40% e femrave kudo në botë përballen me problemin e rënies së flokëve?

Për të gjithë ata që janë në kërkim të një zgjidhje efikase dhe të përhershme të këtij problemi përgjigja është 1 (një) dhe e vetme...

Faseta porcelani Veneers E-Max, nga data 1-30 qershor klinika Hygeiadent ofron 30% zbritje

Nga data 1-30 Qershor, Klinika Dentare Hygeiadent në Spitalin Hygeia, do të ofrojë me 30% zbritje shërbimin "Faseta porcelani Veneers E-Max". ...

Radioterapia nё spitalin Hygeia, trajtimi qё vret qelizat tumorale

Doktor Ledio Bregu, mjek në Spitalin Hygeia në një intervistë të detajuar shpjegon një nga trajtimet onkologjike për eliminimin e qelizave tumorale. Bëhet fjalë...

Lajmet e fundit