Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

hyatt

Marka ndërkombëtare e hotelerisë Hyatt tashmë edhe në Shqipëri, Kastrati nënshkruan marrëveshjen

Dita e 6 dhjetorit solli një ndër eventet më të rëndësishme përsa i përket zhvillimit të turizmit dhe biznesit në Shqipëri.  ...

NËNSHKRUHET marrëveshja e madhe me KASTRATIN, hoteli i parë me 5 yje vjen në Shqipëri

Nënshkruhet në Tiranë marrëveshja e kalimit të ish-hotel ‘Sheraton’ në menaxhimin e “Hyatt”, brand luksoz i hotelerisë me seli në Chicago që  tashmë vjen...

Lajmet e fundit