Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

humor

“I prishëm të gjitha lekët”, çifti italian “lyp” në rrugët e Tiranës: Na ndihmoni të kthehemi në shtëpi

Numri i turistëve italianë, sa vjen e rritet në vendin tonë, mirëpo një çifti nga shteti fqinj duket se nuk i kanë dalë llogaritë. Përmes...

Ish-kryebashkiaku i PS i përgjigjet deklaratës publike të gruas së tij: I pranoj të gjitha nënshtruesja ime, dhuna ishte psikologjike dhe fizike

Ish-kryebashkiaku i PS në Vlorë Shpëtim Gjika njihet për sensin e tij të humorit, që gjatë këtyre ditëve karantinë, e ka shpërfaqur më shumë...

Policia holandeze arreston zogun: Mori pjesë në vjedhje

Policia në Holandë ka arrestuar një zog si të dyshuar për pjesëmarrje në vjedhje. Edhe pse mund të duket shaka, ngjarja...

Erion Braçe s’përmbahet pas fitores së Partizanit: O zot Qim Peka eeeeeej! Ky qytet mbetet i kuq

Në pjesën e parë të kuqtë shënuan dy herë me Solomon dhe William, ndërsa për Tiranën shënoi Hasani në të dytën. Një ndeshje e...

Pas “Zonës 51”, mijëra njerëz planifikojnë të vizitojnë Trekëndëshin e Bermudës

Teksa një peticion për të vërshuar në “Zonën 51” i ka kaluar 1 milion regjistrime, një tjetër peticion rival ka nisur në internet. ...

Anglishtja e Policisë lë për të dëshiruar, i thotë turistit “më fal se ta futëm”

Një makinë e tejmbushur me bar të thatë për bagëtitë ka habitur disa turistë të huaj në zonën e Korçës. Teksa...

Ky biznes shpërndan dhuratë prezervativë për klientët

Një berber në Amerikë ka zgjedhur një mënyrë me humor për të reklamuar biznesin e tij. Berberi amerikan Jake Gamez, 23-vjeçar...

I KA VDEKUR NËNA!

Edi Oga për newsbomb.al   Beni është polic i thjeshtë. Megjithëse e kish mbaruar turnin, pasdite e thirrën në një mbledhje...

Foto e kësaj veze ka bërë historinë në Instagram, zbuloni arsyen

Foto e një veze ka thyer rekordin në rrjetin social Instagram, duke u bërë fotografia më e pëlqyer e të gjitha kohërave. ...

Video virale: Vogëlushja nuk është fare i impresionuar që u bë me vëlla

Kjo vajzë e vogël nuk është aspak e lumtur që një pjesëtar i ri i është shtuar familjes. Video komike është...

Lajmet e fundit