Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

humnere

Efektivi ra në humnerë në malin e Dukagjinit, reagon Policia: U nxor pas 12 orësh, ka lëndime të shumta

Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur në malin e Dukagjinit, ku një efektiv policie ra në humnerë. Në njoftim thuhet se...

Nxirret nga humnera efektivi i Policisë në Dukagjin, niset me urgjencë në spital (EMRI)

Një efektiv policie ka rënë në humnerë ditën e sotme në Dukagjin, gjatë një operacioni antidrogë. Mësohet se Rrok Frroku ka rrëshqitur gjatë aksionit,...

Po kontrollonin për kanabis në malet e Dukagjinit, bie në humnerë një oficer i policisë së Shkodrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në malet e Dukagjinit, ku efektiv i policisë së komisariatit Shkodër ka rënë në humnerë. Bëhet me dije se...

Tjetër ngjarje e rëndë/ Bie në humnerë turisti francez në zonën e Matit

Një turist francez është rrëzuar në një humnerë në zonën e Matit. Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 12:30 në një rrugë rurale të fshatit...

Humbi jetën dje, shkolla mesazh ngushëllimi për 17 vjeçarin që ra me makinë në humnerë

Shkolla e Mesme Teknologjike "Hysen Çela" Durrës, i ka shprehur ngushellimet familjes së Florian Pupulekut për ndarjen nga jeta të më të njeriut të...

E trishtë, bie në humnerë dhe humb jetën 24-vjeçari shqiptar (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë. Raportohet se një 24-vjeçar ka humbur jetën, pasi ka rënë në një humnerë...

“Fale se ka qenë i lodhur”, Anila Hoxha tregon telefonatën e babait pas incidentit në Dajt: Gazetarët jenë aty dhe për policët kur s’u...

Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar për herë të parë pas incidentit të ndodhur dje, ku një efektiv e shtyri atë së bashku me operatorin...

Polici shtyu drejt greminës gazetaren dhe operatorin në Dajt, reagon Çuçi: Është larguar nga detyra dhe do ndiqet penalisht, zero tolerancë për sjellje të...

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka reaguar për incidentin e ndodhur ditën e djeshme, ku një efektiv i policisë ka shtyrë dhe gati sa...

Për turin e sporteve malore, tursiti humb kontrollin e motorit dhe bie në humnerë në Tepelenë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Salari të Tepelenës, ku një turist ka rënë në humnerë. Bëhet me dije se turisti në tepelenë...

E RËNDË/ Makina bie në GREMINË në Elbasan, plagosen 5 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Selcë të Elbasanit, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar...

Lajmet e fundit