Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

humbja e zgjedhjeve

Takim URGJENT, Basha mbledh në seli sekretarët dhe kryetarët e degëve, ja për çfarë po diskutohet

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha po zhvillon sot një takim urgjent me sekretarët dhe kryetarët e degëve të PD-së në selinë blu. Burime për...

Akuza e rëndë e kandidatit për deputet të PD-së: Komisionerët e djathtë kanë shitur votat

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Preç Zogaj ishte i  ftuar në emisionin ‘Debati’, në “Channel One”, ku ka lëshuar akuza të forta për...

Lajmet e fundit