Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

humbin jetën 9 persona

Rrëzohet avioni që po kryente stërvitje, humbin jetën 9 persona dhe plagosen 10 të tjerë në Rusi (FOTO)

Nëntë persona humbën jetën dhe 10 të tjerë mbetën të plagosur pas rrëzimit të avionit në Siberinë jugperëndimore, në Rusi. Në bordin e avionit ndodheshin...

Lajmet e fundit