Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

humbin jetën 8 persona

Shembet hoteli në Kinë, humbin jetën 8 persona, disa të zhdukur

Të paktën 8 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë zhdukur si pasojë e shëmbjes së një hoteli në Kinë. Sipas mediave...

Lajmet e fundit