Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

humbi jeten

Sportisti humbi jetën, gruaja e tij ngel shtatzënë duke i marrë spermën nga trupi pas vdekjes

E veja e një snoëboarderit olimpik Alex Pullin ka sjellë në jetë vogëlushen e tyre pasi iu nënështrua trajtimit IVF duke përdorur spermën e...

U mbyt pak ditë më parë në lumin Buna, gjendet trupi i pajetë i 13 vjeçares

Gjendet trupi i pajetë i 13 vjeçares, e cila u mbyt para disa ditësh teksa lahej në ujërat e lumit Buna.  Burime për mediat bëjnë...

Humbi jetën gjatë lindjes, familjarët e 31-vjeçares kërkojnë drejtësi: Një muaj nuk është bërë gjë, të dali e vërteta ose do të hakmerremi vetë

Familjarët e 31-vjeçares, Elisabeta Lamaj që humbi jetën para një muaji pas kryerjes së anestezizë lokale në spitalin e Fierit janë ngritur në protesta...

E rëndë, vetëvritet Nënkoloneli i Forcës së Sigurisë së Kosovës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Mitrovicë. Nënkoloneli i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Skënder Harifaj, ka ndërmarrë aktin ekstrem, duke i...

Shqiptari humbi jetën në vendin e punës, bashkëkombasit sigurojnë fonde për të sjellë trupin në atdhe (EMRI)

Trupi i pajetë i shqiptarit i cili humbi jetën tragjikisht në Itali, do të kthehet në Kosovë falë një solidariteti të bashkëkombasve që jetojnë...

Zbulohet çfarë po konsumonte kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës, në momentin që pësoi infarkt dhe humbi jetën

Kryetari i Bashkisë së rrogozhinës, ishte duke pirë kafe në lokal, momentin kur pësoi infarkt dhe humbi jetën. Lajmin e bën...

Tragjedia me FA në Letoni, ja kush është efektivja që humbi jetën dhe 2 të plagosurit

Shpërthimi i një mine i mori jetën efektives së Forcave të Armatosura si dhe la të plagosur 2 të tjerë në Letoni. ...

Lajmet e fundit