Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

humbi jeten

U nda nga jeta në Berlin, homazhet për Bujar Nishanin të enjten në orën 10:00 te Pallati i Kongreseve

Homazhet për ish-presidentin Bujar Nishani i cili ndërroi jetë dy ditë më parë, do të mbahen ditën e enjte te Pallati i Kongreseve në...

U vaksinua me Pfizer, rrëqeth e ëma e të riut që humbi jetën në Elbasan: Na e këpute kokën o bir

Erind Shuteriqi është 32-vjeçari i cili humbi jetën dy ditë më parë në qytetin e Elbasanit. Shuteriqi ka ndërruar jetë, pasi ka pësuar atak kardiak....

“Isha nisur për ta takuar”, mikja e ngushtë e Hueyda El Said rrëfen momentet e fundit: Fola, zërin e kishte perfekt, më kishte premtuar...

Ndarja nga jeta e artistes Hueyda El Saied pas një beteje të gjatë me sëmundjen, tronditi opinionin publik, por mbi të gjitha të afërmit...

Humbi jetën 98-vjeç / Kush ishte Bob Dole, heroi i Luftës së Dytë Botërore

Ish-senatori republikan, Bob Dole, një hero i Luftës së Dytë Botërore, ndërroi jetë të dielën në moshën 98-vjeçare. Gruaja e tij, Elizabeth Dole, e postoi...

Ndarja nga jeta e ish-sekretarit Dole, Basha: U prehtë në paqe, një nga zërat më të fuqishëm në mbrojtjen e të drejtave të shqiptarëve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas lajmit për vdekjen e ish-senatorit amerikan Bob Dole. Përmes një postimi në “Tëitter”, Basha shkruan se...

Ndarja nga jeta e artistes Edi Luarasi, Bujar Kapexhiu prek me fjalët: Nga qielli u shkëput ylli më i shndritshëm

Ditën e djeshme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare aktorja e njohur, Edi Luarasi.  Përveç familjarëve të shumtë kanë qenë ata persona të...

Përlotet Çun Lajçi: Më vdiq vajza, nuk e çova dot për kurim dhe më ngeli pengu më i madh

Më 19 dhjetor të vitit 2017, vajza e aktorit, Çun Lajçi, Babulina ndërroi jetë. Dhimbja e ikjes së saj ende nuk ka kaluar dhe aktori...

Arjan Konomi zemërthyer për humbjen e Hueyda El Saied: Një ditë do bashkohemi përsëri

Analisti Arjan Konomi është shprehur i pikëlluar për ndrajen nga jeta të artistet Hueyda El Saied.  “Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq...

VIDEO/ Njerëzit e kritikuan se preu kaçurrelat, por artistja ishte në betejë me sëmundjen e rëndë, ja çfarë thoshte ajo dikur

Ndarja nga jeta e artistes Hueyda El Saied në moshë të re, ishte lajmi i cili na trishtoi të gjithëve. Ajo prej kohësh ishte...

Sportisti humbi jetën, gruaja e tij ngel shtatzënë duke i marrë spermën nga trupi pas vdekjes

E veja e një snoëboarderit olimpik Alex Pullin ka sjellë në jetë vogëlushen e tyre pasi iu nënështrua trajtimit IVF duke përdorur spermën e...

Lajmet e fundit