Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

humb jeten

E RËNDË/ Bie nga ballkoni, humb jetën AMBASADORJA

Ambasadorja e Italisë në Australi, Francesca Tardioli, ka humbur jetën pasi ka rënë nga një ballkon në qytetin e saj të lindjes. Sipas mediave italiane...

Aksident i rëndë, bie nga motori, humb jetën burri në Lushnjë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnjë, pasditen e kësaj të diele. Mësohet se në fshatin Gjazë, 63-vjeçari Asqerin Semka ka rrëshqitur me motor...

“Të pritëm te spitali, por për herë të parë na le pa përgjigje”, Gjekmarkaj shkruan fjalët e ndjera për Bardhyl London: Do ta lëmë...

Pedagogu dhe nën kryetari i PD-së, Agron Gjekmarkaj, ka reaguar pas lajmit të hidhur për ndarjen nga jeta të shkrimtarit të madh, Bardhyl Londo. Përmes...

Dyshohet se kreu vetëvrasje, detaje të reja dalin në dritë për ngjarjen e rëndë në Lezhë: I riu debatoi me gruan dhe…

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen që tronditi pasditën e sotme qytetin e Lezhës, ku 32-vjeçari Amaros Deda, humbi...

Qëlloi veten me thikë brenda kasolles, humb jetën burri në Elbasan

Një 64-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Policia bën me dije se rreth orës 16:30, në fshatin Lumas të Cërrikut,...

U përplas nga kamioni, 50-vjeçarja ndërron jetë te spitali i Traumës (EMRI)

Pasditen e sotme një aksident i rëndë ndodhi në aksin rrugor Milot-Rrëshën ku një 50-vjeçare u përplas nga një kamion i cili drejtohej nga...

Iku për intervistë pune, humb jetën 21-vjeçarja shtatzënë, flokët i mbetën në makinerinë…

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Bjellorusi, ku një 21-vjeçare ka humbur jetën, teksa kishte shkuar për të dhënë një intervistë pune. Mediat e...

Pas Bledar Muçës një tjetër shqiptar i vdekur në Belgjikë, policia: Ngjarje e dyshimtë, trupi i pajetë ishte në fund të shkallëve

Një tjetër shqiptar mësohet se ka vdekur në Belgjikë. Sipas mediave të huaja bëhet me dije se shqiptari ka humbur jetën në rrethana shumë...

Dhimbje e dyfishtë në familjen Duka! Pak javë pas vdekjes së poetit shqiptar, ndërron jetë edhe djali i tij 35-vjeçar

Dhimbja në familjen Duka nuk paska të ndalur. Pas humbjes së poetit të njohur, Arben Duka, ka ndërruar jetë dhe djali i tij, Denis...

“U prehsh në paqe!”, Meta dhe Basha reagojnë për vdekjen e Anastas Kristoforit: Humbëm sot një artist të madh, do të mbetet në kujtesën...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për ndarjen nga jeta të një prej ikonave të kinematografise shqiptare, aktorit Anastas Kristofori. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Lajmet e fundit