Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

humb jeten

Gazetari i drejtohet babait të vogëlushes që u vra nga skafi: Erdhe për të respektuar atdheun, por humbe gjënë më të shtrenjtë, dritën e...

Gazetari Aleksandër Çipa ka reaguar një ditë pas ngjarjes makabër që ndodhi në Himarë ku një 7 vjeçare u vra teksa ishte duke notuar...

U godit nga skafi në Himarë, humb jetën fëmija 5 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme ku një i mitur në plazhin e Potamit në Himarë u godit nga një skaf. Policia...

Iu dedikua hulumtimit dhe dokumentimit të së bukurës shqiptare, ndahet nga jeta studiuesi i njohur Ali Muka

Studiuesi i mirënjohur Ali Muka është ndarë nga jeta duke lënë pas një dhimbje të madhe te familjarët, miqtë dhe njerëzit të cilët kishin...

E DHIMBSHME/ Nuk e mori vesh kurrë! Hueyda El Saied humbi babain pak ditë para se të vdiste

Artistja Hueyda El Saied u nda nga jeta në nëntor të vitit që lamë pas si pasojë e një sëmundje të rëndë. Së fundmi nëna...

E goditi me thikë për varkën e parkuar, humb jetën 43-vjeçari në Sarandë, arrestohet autori (EMRAT)

Kledi Koka, 43-vjeçari i cili u qëllua me thikë nga Jorgo Golemi, fatkeqësisht ka ndëruar jetë pasi nuk ka mundur ti shpëtojë plagëve të...

FOTO/ Të veshura si nuse, i jepet lamtumira e fundit nënës dhe dy vajzave nga Fushë-Arrëzi

Ditën e sotme janë përcjellë për në banesën e fundit nëna dhe dy vajzat të cilat humbën jetën në mënyrë tragjike në Fushë-Arrëz ...

E rëndë në Kavajë/ Bie nga kati i 5-të i pallatit duke punuar, humb jetën 45-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku një 45-vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga kati i pestë i pallatit ku...

EMRAT/ Punëtori humbi jetën duke punuar në ndërtim, arrestohen 3 persona në Durrës

Policia ka arrestuar 3 persona në Durrës, pas humbjes së jetës së 53 vjeçarit Genci Spaho, i cili po punonte në një objekt në...

TRAGJIKE në Portin e Durrësit, vinçi tërheq zvarrë punëtorin, 19-vjeçari vdes në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit ku një punonjës ka humbur jetën. Sipas uniformave blu mësohet se ngjarja...

E rëndë në Tiranë, bie nga lartësia ku po punonte, humb jetën punëtori 46-vjeçar

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Tiranë, ku ka ndërruar jetë një person në vendin e punës. Bëhet me dije se...

Lajmet e fundit