Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

humb jeten

Peshkonte me energji elektrike, humb jetën 50-vjeçari në Durrës

Një 50-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Shijak teksa po peshkonte me energji elektrike. Dyshohet se viktimai identifikuar si...

Niset me autoambulancë nga Dhërmiu, pëson atak kardiak dhe ndërron jetë rrugës

Më datë 19.07.2018, në Dhërmi, shtetasi D.H., vjeç 59, banues në Durrës, ka shfaqur probleme shëndetësore dhe është nisur për në spitalin “Nënë...

Moti i keq, humb jetën në aksident një 25-vjeçar

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Ngjarje e rëndë në Tiranë, digjet banesa në orët e para mëngjesit, humb jetën një person (DETAJET)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një banesë në  rrugën “Frosina Plaku” është përfshirë...

Aksidenti tragjik në Selanik, kush është 20-vjeçari shqiptar që humbi jetën (FOTO)

Orët e para të mëngjesit të së shtunës ishin fatale për 20-vjeçarin shqiptar, Stelio Merko, i cili humbi jetën në një aksident, në Selanik....

Tragjike, rrëzohet nga shkallët, humb jetën 60-vjeçari i paralizuar

Një 60-vjeçar nga Elbasani ka humbur jetën pasi u rrëzua nga shkallët e pallatit ku jetonte. Mësohet se  60-vjeçari A.M  ishte i...

Humb jetën tragjikisht 55-vjeçari në Pukë

Policia e Pukës bën me dije se ditën e sotme rreth orës 12:45 kanë marrë një telefonatë se në vendin e quajtur ish-rezervat e...

Babai i Alban Skënderajt hedh në vargje rënqethëse dhimbjen për bashkëshorten

Syri i lig, nuk derdh lotë, por vrerë.

Lajmet e fundit