Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

humb jeten

“Do na mungojë përherë fytyra e saj e buzëqeshur”, humb jetën gjimnazistja shqiptare

Gjimnazistja Magbule Gashi nga Kosova është ndarë nga jeta. Ky lajm i trishtë është bërë me dije nga vetë shkolla “7 Shkurti”në Obiliq, ku...

Tragjedia e New York-ut, Irgen Çela mik i ngushtë me Florind Belliun: Ma copëtove zemrën shoku im i shtrenjtë, ju shkoftë shpirti në paqe...

Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, ka reaguar pas tragjedisë së Neë Yorkut, ku kolegu i tij, Florind Belliu vrau bashkëshorten dhe më...

Gazetari i drejtohet babait të vogëlushes që u vra nga skafi: Erdhe për të respektuar atdheun, por humbe gjënë më të shtrenjtë, dritën e...

Gazetari Aleksandër Çipa ka reaguar një ditë pas ngjarjes makabër që ndodhi në Himarë ku një 7 vjeçare u vra teksa ishte duke notuar...

U godit nga skafi në Himarë, humb jetën fëmija 5 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme ku një i mitur në plazhin e Potamit në Himarë u godit nga një skaf. Policia...

Iu dedikua hulumtimit dhe dokumentimit të së bukurës shqiptare, ndahet nga jeta studiuesi i njohur Ali Muka

Studiuesi i mirënjohur Ali Muka është ndarë nga jeta duke lënë pas një dhimbje të madhe te familjarët, miqtë dhe njerëzit të cilët kishin...

E DHIMBSHME/ Nuk e mori vesh kurrë! Hueyda El Saied humbi babain pak ditë para se të vdiste

Artistja Hueyda El Saied u nda nga jeta në nëntor të vitit që lamë pas si pasojë e një sëmundje të rëndë. Së fundmi nëna...

E goditi me thikë për varkën e parkuar, humb jetën 43-vjeçari në Sarandë, arrestohet autori (EMRAT)

Kledi Koka, 43-vjeçari i cili u qëllua me thikë nga Jorgo Golemi, fatkeqësisht ka ndëruar jetë pasi nuk ka mundur ti shpëtojë plagëve të...

FOTO/ Të veshura si nuse, i jepet lamtumira e fundit nënës dhe dy vajzave nga Fushë-Arrëzi

Ditën e sotme janë përcjellë për në banesën e fundit nëna dhe dy vajzat të cilat humbën jetën në mënyrë tragjike në Fushë-Arrëz ...

E rëndë në Kavajë/ Bie nga kati i 5-të i pallatit duke punuar, humb jetën 45-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku një 45-vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga kati i pestë i pallatit ku...

EMRAT/ Punëtori humbi jetën duke punuar në ndërtim, arrestohen 3 persona në Durrës

Policia ka arrestuar 3 persona në Durrës, pas humbjes së jetës së 53 vjeçarit Genci Spaho, i cili po punonte në një objekt në...

Lajmet e fundit