Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

humb jeten punetori

Ndërron jetë një punëtor në Korçë, humbi ekuilibrin dhe ra nga kati i dytë i banesës

Një person ka humbur jetën pasditen e sotme në Korçë. Ai ishte duke punuar në një shtëpi, por ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë...

U dogj në punë nga shpërthimi i pompës të naftës, ndërron jetë në spital 51 vjeçari nga Ballshi

Viktor Balla, 51 vjeçari që u dogj nga shpërthimi i pompës centrifugale të naftës në vendin e quajtur Qafa e Kashit, ka ndërruar jetë...

Shembet galeria, humb jetën punëtori në Pogradec

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Një punëtor ka humbur jetën në galerinë e kromit në fshatin Pojskë. Vasfi...

Lajmet e fundit