Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

hulumtimi

Disbalancë kimike? Studimi i ri thotë se depresioni mund të mos shkaktohet nga niveli i ulët i serotoninës

Për vite të tëra studimet na kanë bindur se depresioni shkaktohet nga një disbalancë kimike në tru, apo çekuilibrimi i kimikatit të serotoninës, të...

E thotë studimi: Vaksina Pfizer shumë efektive tek grupmoshat 12-18 vjeç

Vaksina kundër koronavirusit e kompanisë Pfizer/BioNTech është shumë efektive në parandalimin e infeksionit dhe simptomave të sëmundjes nga varianti Delta tek të rinjtë e...


Lajmet e fundit