Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

huliganet

Media italiane “sytë” nga Tirana: Rritet tensioni pak para finales, huliganë grekë e turq të infiltruar mes tifozëve

"Rritet tensioni për rendin publik në Tiranë pak orë para finales së Conference League mes Romës dhe Feynoord. Pas përplasjeve të mbrëmjes që çuan...

Huliganët holandezë “zaptojnë” rrugët e Napolit, trazira në qytet

Ndeshja e Champions League që do zhvillohet midis Napolit dhe ekipit hollandez Feyenoord ka bërë që qindra tifozë hollandezë të udhëtojnë për në Itali....

Euro 2016: Arrestohen 42 tifozë të Rusisë

Policia franceze ka arrestuar 42 mbështetës të kombëtares ruse pas përplasjes së dhunshme me tifozët anglezë në qytetin e Marsejës. Gjashtë tifozë...

Lajmet e fundit