Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Hugo Velazquez

Nënpresidenti i Paraguajit tërhiqet nga gara vetëm pak orë pasi shpalljes “non-grata” nga SHBA

Nënpresidenti i Paraguajit, Hugo Velazquez të premten tha se do të jepte dorëheqjen dhe do të tërhiqej nga gara për presidencën, pasi Shtetet e...


Lajmet e fundit