Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

hotel

Ushtronin prostitucion në hotelin dhe lokalin e Mentor Kokës në Tiranë, Prokuroria dërgon për gjykim 28 persona

Prokuroria e Tiranës dërgon për gjykim 28 persona të akuzuar për përfshirjen në një rrjet të gjerë prostitucioni, të cilët vepronin të organizuar në...

Denoncimi: Dy italianë u larguan pa paguar nga hoteli im, qëndruan 10 ditë

Një pronar hoteli në Tiranë ka denoncuar në polici dy shtetas italianë, të cilët sipas tij, kanë qëndruar për 10 ditë në hotel dhe...

Zjarr i fuqishëm në kullën e Trump, evakuohet ndërtesa luksoze

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer sot në kullën e presidentit të SHBA-së, Donald Trump. ‘The Sun’ bën me dije se...

Izraeli pagoi dy hotele në Tiranë, si ndryshoi në fund plani

Federata Izraelite e Futbollit ka paguar dy hotele në Tiranë gjatë dy ditëve që ekipi i futbollit qëndroi në kryeqytetin shqiptar. ...

Gjendet i vdekur në hotel ish-pjesëmarrësi i Big Brother

Producenti amerikan dhe pjesëmarrës në reality shoë Big Brother, David Gest, është gjetur i vdekur në hotelin “Four Seasons” në Canary Warf të Londrës....

Shkodër, hoteli me turistë përfshihet nga flakët

Një hotel në Razëm të Shkodrës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Zjarrëfikësit kanë mbërritur me shpejtësi në vendin e ngjarjes dhe kanë...

Lajmet e fundit