Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

hotel

Hoteli superluksoz mes Parisit mbetet pa pronar, arsyeja SKANDALI i fundjavës me MULTIMILIARDERIN

Si pjesë e serisë së arrestimeve në luftën kundër korrupsionit, Princi saudit Alwaleed Bin Talal u arrestua këtë fundjavë në Arabinë Saudite, raporton newsbomb.al....

Tentuan të vjedhin kasafortën e hotelit, dështon plani i dy të rinjve në Dhërmi, arrestohet njëri prej tyre (EMRAT)

Policia e Himarës ka vënë në pranga 23-vjeçarin Mateo Ramo, banues në Vlorë, pasi tentoi të vidhte kasafortën e një hoteli në Dhërmi, në...

Panik në Sarandë, përfshihet në flakë hoteli, banorët: Zjarrëfikësja do të vijë kur të shkrumbohet e gjitha (VIDEO)

Prej më shumë se një ore një hotel në fshatin Piqeras të Sarandës është përfshirë nga flakët, e megjithatë qytetarët thonë se zjarrfikësja nuk...

Ushtronin prostitucion në hotelin dhe lokalin e Mentor Kokës në Tiranë, Prokuroria dërgon për gjykim 28 persona

Prokuroria e Tiranës dërgon për gjykim 28 persona të akuzuar për përfshirjen në një rrjet të gjerë prostitucioni, të cilët vepronin të organizuar në...

Denoncimi: Dy italianë u larguan pa paguar nga hoteli im, qëndruan 10 ditë

Një pronar hoteli në Tiranë ka denoncuar në polici dy shtetas italianë, të cilët sipas tij, kanë qëndruar për 10 ditë në hotel dhe...

Zjarr i fuqishëm në kullën e Trump, evakuohet ndërtesa luksoze

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer sot në kullën e presidentit të SHBA-së, Donald Trump. ‘The Sun’ bën me dije se...

Izraeli pagoi dy hotele në Tiranë, si ndryshoi në fund plani

Federata Izraelite e Futbollit ka paguar dy hotele në Tiranë gjatë dy ditëve që ekipi i futbollit qëndroi në kryeqytetin shqiptar. ...

Lajmet e fundit