Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

hotel

Gjumë në avion? Boeing 747 që ngjan me një hotel, ka 33 dhoma dhe 76 krevatë (Sa kushton një natë)

Në qytetin e Stokholmit në Suedi, Oscar Dios gjeti një ide të veçantë për të hapur biznesin e tij. Ai bleu...

Makina CADILLAC përfundon në pishinën e Hotelit me 4 yje, dy të rinjtë ‘ia mbathin’ por ndalohen nga policia (VIDEO – FOTO)

Forte dei Marmi – Një makinë Cadillak ka përfunduar mëngjesin e sotëm në një pishinë mbushur me ujë, në kopshtin e një hoteli në...

Punonte në Rrugën e Arbrit, zbulohet shkaku i vdekjes së 32-vjeçarit në dhomën e hotelit (EMRI-DETAJE-FOTO)

Një 32-vjeçar u gjet mbrëmë i vdekur në një dhomë hoteli në Bulqizë. Mësohet se viktima është Enri Brahaj nga Ballshi. ...

Me të dashurën në hotel e vizat e kokainës mbi tavolinë, Stresi sot para Gjykatës

Sot në mesditë, Gjykata e Tiranës do të rivlerësojë masën e sigurisë “arrest me burg”, që ishte dhënë në mungesë ditën e mërkurë për...

Irlandë: Shpërthen në flakë hoteli i famshëm, dhjetëra ambulanca në vendngjarje

 #BREAKING NEWS: There is a large fire on the upper floors of the Metro Hotel in Dublin, Ireland pic.twitter.com/vtm80b6zXP— BREAKING NEWS (@NewsAlertHQ) March...

Pamje dramatike në TURQI- Hoteli përfshihet nga flakët, klientët hidhen nga dritaret

Një zjarr i rëndë ka rënë ditën e sotme në një hotel në Izmir të Turqisë, ndërkohë që klientët janë hedhur nga dritaret për...

Lajmet e fundit