Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

hotel

Cristiano Ronaldo inaguron hotelin në mes të New York-ut, ja sa kushton një natë

Cristiano Ronaldo ka inaguruar kompleksin e tij të fundit hotelier, i cili ndodhet në New York në Times Square. Ronaldo i është “futur me kokë”...

Detaje nga ngjarja në Velipojë, bombolat e gazit shpërthyen në një hotel, të plagosur pronarët, fëmijët ishin në gjumë…

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që është shënuar në Velipojë, ku kanë shpërthyer disa bombola gazi. Bëhet me dije...

U kapën me doza droge në një hotel në Tiranë, arrestohen 4 të rinj, mes tyre 2 gra

Katër të rinj u arrestuan pasi iu gjetën doza me drogë. Sipas njoftimit zyrtar të policisë, të rinjtë me iniciale I....

Cristiano Ronaldo nuk mjaftohet me pasurinë që ka, nis ndërtimi i hotelit 27 milionë euro në Manchester

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo jo vetëm që është një nga më të mirët në historinë e futbollit, por është edhe një nga sportistët...

Përfshihet nga flakët hoteli ku rrinin VIP-at, njerëzit hidhen nga ballkonet për të shpëtuar

Një zjarr i madh ka përfshirë hotelin "Sisu Marbella" në Spanjë, i cili frekuentohet nga njerëz të famshëm. Një person ka...

Bombarduan me plumba hotel ‘Volorekën’, policia arreston organizatorin dhe 3 autorët: Si u kap në një çadër në pyll ‘Liri i Rrushkës’ dhe 2 të...

Policia ka arrestuar 4 persona të tjerë, të cilët janë pjesë e ngjarjes ku u qëllua me armë drejt hotel “Volorekës” në Pogradec. ...

I vunë tritolin mbrëmë në darkë, dalin foto nga hoteli i Ervin Matës, dëmtohet edhe lokali përballë tij

Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një shpërthim me tritol në Hotel Victoria pranë QSUT-së në pronësi të familjes së Ervin Matës. ...

Punëtori dëmtohet në punë, arrestohet pronari i hotelit në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një punëtor është dëmtuar teksa ishte në punë në një hotel. Lidhur me...

6 emigrantë përfundojnë karantinën në Gjirokastër, 4 prej tyre mbahen ‘peng’: S’kemi lekë të paguajmë hotelin

Ditën e sotme 6 emigrantë të karantinuar për 14 ditë pas kthimit nga Greqia pritet të lënë hotelin në Gjirokastër.  ...

E TMERRSHME/ Digjet hoteli, zjarri u merr jetën 9 personave

Ngushëllimet e mia të sinqerta për të afërmit e viktimave’’, u shpreh kreu i shtetit ukrainas.

Lajmet e fundit