Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

hotel

E reja bie nga ballkoni i hotelit në Vlorë, partnerit i gjendet kanabis dhe ekstazi

Një vajzë e re ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i hotelit ku po qëndronte në Vlorë.   Sipas burimeve policore bëhet me dije se shtetasja...

Morën me qira hotelin në Berlin dhe e kthyen në “shtëpi bari”, arrestohen dy shqiptarët në Gjemani

Dy shqiptarë kanë dalë para gjykatës gjermane pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se para gjykatës ka dalë Erblin S. 32...

Shkon në 22 numri i viktimave nga shpërthimi në hotelin me 5 yje, mes tyre një grua shtatzënë dhe një fëmijë

Ka shkuar në 22 numri i personave që humbën jetën si pasojë e një shpërthimi të fuqishëm në hotelin me  5 yje në Havana,...

Shpërthim i fuqishëm në një hotel luksoz, 4 të vdekur dhe 13 të zhdukur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në një hotel në Havana, Kubë. Si pasojë e shpërthimit 4 persona kanë humbur jetën dhe 13...

E rëndë, i riu gjendet i pajetë në një dhomë hoteli në Tiranë

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë në një dhomë hoteli në Tiranë. Policia bën me dije se shtetasi H.R është gjetur nëj ditë më parë...

Tensione në Radhimë/ IKMT tenton të prishë hotelin, pronari bashkë me djalin 3 vjeç ngjitet në tarracë, kërcënon të hidhet

Fadromat e IKMT kanë nisur shembjen e shtëpive në Vlorë . Të revoltuar, banorët kundërshtojnë prishjen e banesave, duke argumentuar se po bëhet jo sipas...

Të moshuarin e lë zemra në hotelin te “21-shi”, vëllai e gjen të vdekur në dhomë

Një 65 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në një hotel mes zonës së "21 Dhjetorit" dhe "Rrugës së Kavajës". 65 vjeçari...

Plagosi me armë zjarri shokun në hotel, zbardhet dëshmia e Markeljan Beqirit: Arnin e kam mik, kishim pirë alkool e drogë, isha i pavetëdijshëm

Është zbardhur dëshmia e Markeljan Beqirit, i cili u arrestua sot, pasi akuzohet për plagosjen e Arni Sulejmanit në një hotel në autostradën Durrës-Tiranë....

Të shtëna me armë brenda dhomës së hotelit në Sukth, 32 vjeçari qëllon me pistoletë një vajzë, “blindohen” rrugët për kapjen e autorit

Një vajzë 23 vjeçe nga Durrësi ka mbetur e plagosur mëngjesin e sotëm në një hotel në zonën e Sukthit. Autori, sipas Policisë, është...

DETAJE/ Identifikohen 4 rusët që u gjetën të vdekur në Qerret të Kavajës, ky është hoteli me 5 YJE në të cilin humbën jetën

Policia ka arritur të bëjë të mundur identifikimin e 4 turistëve rusë që humbën jetën mbrëmjen e sotme në një hotel në Qerret të...

Lajmet e fundit