Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

hotel rogner

Përplasjet në PD/ Si sulmohet Lulzim Basha me një FOTO të 5 viteve më parë, me Pandeli Majkon në Hotel Rogner

Partia Demokratike është përfshirë prej ditësh në debate dhe përplasje mes deputetëve dhe drejtuesve të saj. Këto përplasje dhe debate të forta që tashmë...

Vdekja e 28 vjeçarit te “Rogner”, përfaqësuesit e hotelit: Nuk dimë çfarë e shkaktoi

Një ngajarje e rëndë ndodhi disa ditë më parë në Tiranë, ku 28 vjeçari Ajdin Mustafa ra nga ballkoni i "Hotel Rogner" dhe humbi...

Klienti humbi jetën pasi u këputën kangjellat, nën hetim përgjegjësi i mirëmbajtjes dhe administratori i “Hotel Rogner”

Përgjegjësi i mirëmbajtjes dhe administratori i hotelit të njohur “Rogner” në Tiranë janë vënë nën hetim pas ngjarjes tragjike ku një klient u rrëzua...

Detaje të reja për 28-vjeçarin që ra nga hotel ”Rogner”/ I riu ishte mbështetur në kangjellat e ndyshkura të ballkonit, sapo ishte kthyer nga...

Detaje të reja janë zbuluar për 28-vjeçarin, i cili humbi jetën pasi ra nga lartësia e hotelit në Tiranë. Ngjarja e rëndë raportohet ka ndodhur...

Gjobitet hoteli i famshëm në Tiranë, reagon Braçe: Ligjshmëria po shkon lart, te të mëdhenjtë. S’ka më miq…

Zv/kryeministri i Shqipërisë Erion Bracce reagoi nëpërmjet një postimi në Facebook në lidhje me aksionin e Drejtorisë Tatimore për kontrollin e bizneseve gjatë verës....

Lajmet e fundit