Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

Hotel Plaza

Francezë apo kinezë? PD zbulon cili biznesmen shqiptar ‘fshihet’ pas Hotel Plaza

Vetëm pak ditë më parë në media u përhap lajmi se hoteli lukoz në zemër të Tiranës, The Plaza u shit për mbi 100...

Përjashtimi i hoteleve me 5 yje nga taksat, zbulohet çfarë fshihet pas

Dhoma Amerikane e Tregtisë është një grupim lobues biznesi që në përgjithësi nuk flet kundër qeverisë por synon të bisedojë me të. Megjithatë,...

Cila nga bashkëshortet ‘VIP’ ishte veshur më bukur në hapjen e Plaza-s (FOTOT)

*Anila, bashkëshortja e moderatorit Ardit Gjebrea

Izraeli pagoi dy hotele në Tiranë, si ndryshoi në fund plani

Federata Izraelite e Futbollit ka paguar dy hotele në Tiranë gjatë dy ditëve që ekipi i futbollit qëndroi në kryeqytetin shqiptar. ...

Kur Trump i paguante faturën e hotelit Ramiz Alisë: “I keni të gjitha të paguara”. Historia e rrëfyer nga shqiptari që punoi me presidentin...

Në vitin 1990, kur Shqipëria filloi të hapte dyert për herë të parë, presidenti i atëhershëm komunist Ramiz Alia erdhi dhe qendroi në...

Lajmet e fundit